O nás

Jsme cestovní agentura Alohatravel v Hradci Králové, ve které vám díky rozsáhlým zkušenostem v oblasti cestovního ruchu a několikaleté praxi v cestovní kanceláři rádi poradíme s výběrem vhodné dovolené. Alohatravel – milujeme cestování a věříme, že i vy. Nabízíme služby profesionálního poradenství. Prodáváme zájezdy stovek prověřených českých a německých cestovních kanceláří.

Dovolená začíná výběrem a s usnadněním hledání vhodné dovolené vám rádi pomůžeme. Cestování je našim koníčkem a víme, že dovolená musí být kvalitní a přesně podle našich / vašich představ. Vyznat se v nepřeberném množství nabídek je i v dnešní době internetu složité a proto bychom vám rádi usnadnili hledání. Hlavní výhodou je úspora vašeho času, který strávíte pročítáním popisků a recenzí. Svůj výběr je vhodné prokonzultovat s profesionálem. Ceny zájezdů na internetu jsou shodné s našimi cenami. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy nebo se zastavte na radu v kanceláři na Slezském předměstí u světelného přechodu naproti policejní stanici. 

Z naší nabídky si vybere každý – pobytové zájezdy u moře, poznávací zájezdy autobusem i letecky, exotika, dovolená pro osoby 55+, eurovíkendy, tuzemské pobyty, relax a wellness, adrenalin, sportovní a lyžařské zájezdy, adventní zájezdy, tematické zájezdy pro děti.

Těším se na naše osobní setkání nebo elektronickou komunikaci.

 

Váš poradce při výběru dovolené                   Jana Šálková