Za krásami rozkvetlých Alp, Rakousko, 2.7.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 125149319

Za krásami rozkvetlých Alp

Rakousko

, Hotel starstarstarstar

LM


Za krásami rozkvetlých Alp

Termín:

2.7.2018 - 8.7.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

9 390 Kč  -4 %
8 990 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Za krásami rozkvetlých Alp - Silvreta LUX
Ubytování

4 x ubytování ve **** hotelu v alpském městečku Gortipohl - St. Gallenkirch.

Poloha

Švýcarsko - Rakousko - Lichtenštejnsko - Německo.

Pohodový POBYT S VÝLETY - LUXUSNÍ HOTEL s wellness.

Květinový ostrov Mainau - Kostnice - Bodamské jezero - Lichtenštejnsko - Vaduz - Innsbruck - Voralbersko - Montafon - Lünersee - vysokohorská silnice Silvreta - Piz Buin - Schesaplana - Galtür - Ischgl - Silvretastausee - Rätikon - Appenzell - Säntis - Ebenalp - Aischwirt - Inntal.

Stravování

4 x bohatý snídaňový bufet, lze dokoupit večeře.

Cena zahrnuje

*dopravu autobusem, vč. výletů uvedených v programu

* 4 x ubytování se snídaní ve **** hotelu v alpském městečku Gortipohl - St. Gallenkirch

* 4 x bohatý snídaňový bufet

* použití relaxační zóny v hotelu

* služby průvodce (v plánu je Lenka Čížová)

* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

vstupy, jízdenky.

* 4x večeře - 4 chodové výborné menu - gurmánská kuchyně (1200 Kč/ os./ 4 večeře)

* pojištění LV a storna (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let a 870 Kč senior nad 70 let, zahrnuje i storno zájezdu do 80%).

Jednolůžkové pokoje za příplatek 1500 Kč, při včasném přihlášení možnost doobsazení.

Doprava

autobusová.

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady OMV, Praha, Plzeň.

Za příplatek + 200 Kč: Svitavy, Vamberk, Chrudim, Choceň, Letohrad

Skupiny nad 8 osob příplatky neplatí a odjezdová místa lze přizpůsobit.

Další údaje

Program

1. den: odjezd v pozdních večerních hodinách.

2. den: časně ráno příjezd na trojmezí tří zemí (Švýcarsko, Německo, Rakousko) k jednomu z největších předalpských jezer Bodensee (Bodamské jezero), návštěva květinového ostrova Mainau, v době květu růží a mučenek, návštěva rozária, pavilonu motýlů a překrásných jezerních zahrad.

Návštěva Kostnice (Konstanz), krásného starého města na břehu jezera i pamětního místa kde byl upálen mistr Jan Hus a jeho přítel Jeroným Pražský.

Odjezd na ubytování do hotelu do městečka Gortipol - St. Gallenkirch přímo na úpatí vysokohorské silnice Silvreta, pro zájemce večeře.

3. den: po snídani výlet do sousedního údolí Brandertal, odkud vyjedeme lanovkou k jezeru Lünersee (1970 m.n.m.) v úchvatné horské krajině pod majestátní ledovcový masív Schesaplana (2965 m.n.m.), na hranicích se Švýcarskem a Lichtenštejnskem. Nabízí se pohodová (cca 2 h dlouhá) procházka přes rozkvetlé louky a potoky kolem jezera s výhledy na pohoří Rätikon.

4. den: po snídani výlet do švýcarského Appenzellu a do Lichtenštejnska.Dopoledne vyjedeme lanovkou na vrch Ebenalp, odkud se budeme kochat překrásnými výhledy na jedinečně zvrásněný Säntis (2.505 m.n.m.), procházka ke slavnému hostinci Aischwirt, který je schovaný pod skálou, na ni nalepený, navštívíme i prehistorickou jeskyni. Cestou zpět zastavíme ve Vaduzu, v hlavním městě Lichtenštejnského knížectví, zájemci vyšplhají až ke knížecímu hradu, ostatní se projdou po městě. Návrat na ubytování.

5. den: volný den, určený k turistice po blízkém okolí hotelu, který leží v překrásném údolí Montafon, nebo ke koupání v místních krásných letních lázních, ev. k relaxaci v hotelovém wellness.

Ráno pro zájemce může být zorganizovaná vyjížďka a procházka na horský romantický Alm, kde je možné za příplatek 9 € (k uhrazeným večeřím) uspořádat grilovačku (oběd), zpravidla se jedná o velmi veselou akci v naprosto nedotčené přírodě přísně chráněné oblasti.

6. den: ráno vyklizení pokojů, vystoupáme vysokohorskou panoramatickou silnicí Silvretahochalpenstraße k přehradnímu jezeru Silvretastausee, které si turisté obejdou, ostatní budou obdivovat gigantickou přehradu a mnoho výhledů, např. na Piz Buin (3312 m.n.m.) a loučit se s překrásnou nedotčenou skupinou Silvretagruppe. Přes letoviska Isgl a Galtür sjedeme do mohutného údolí Inntal a odpoledne navštívíme Innsbruck, jedno z nekrásnějších alpských měst s "nejkrásnějším náměstím na světě" se zlatou stříškou, na pozadí s masívem Nordkette. Navečer odjedeme zpět do ČR.

7.den: návrat v nočních až časných ranních hodinách.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář ČiLe s.r.o., IČ 06563431.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK