Za krásami rozkvetlých Alp, Rakousko, 2.7.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 125149319

Za krásami rozkvetlých Alp

Rakousko

, Hotel starstarstarstar

LM


Za krásami rozkvetlých Alp

Termín:

2.7.2018 - 8.7.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

9 390 Kč  -4 %
8 990 Kč ()


Ubytování

4 x ubytování ve **** hotelu v alpském městečku Gortipohl - St. Gallenkirch.

Poloha

Švýcarsko - Rakousko - Lichtenštejnsko - Německo.

Pohodový POBYT S VÝLETY - LUXUSNÍ HOTEL s wellness.

Květinový ostrov Mainau - Kostnice - Bodamské jezero - Lichtenštejnsko - Vaduz - Innsbruck - Voralbersko - Montafon - Lünersee - vysokohorská silnice Silvreta - Piz Buin - Schesaplana - Galtür - Ischgl - Silvretastausee - Rätikon - Appenzell - Säntis - Ebenalp - Aischwirt - Inntal.

Stravování

4 x bohatý snídaňový bufet, lze dokoupit večeře.

Cena zahrnuje

*dopravu autobusem, vč. výletů uvedených v programu

* 4 x ubytování se snídaní ve **** hotelu v alpském městečku Gortipohl - St. Gallenkirch

* 4 x bohatý snídaňový bufet

* použití relaxační zóny v hotelu

* služby průvodce (v plánu je Lenka Čížová)

* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

vstupy, jízdenky.

* 4x večeře - 4 chodové výborné menu - gurmánská kuchyně (1200 Kč/ os./ 4 večeře)

* pojištění LV a storna (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let a 870 Kč senior nad 70 let, zahrnuje i storno zájezdu do 80%).

Jednolůžkové pokoje za příplatek 1500 Kč, při včasném přihlášení možnost doobsazení.

Doprava

autobusová.

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady OMV, Praha, Plzeň.

Za příplatek + 200 Kč: Svitavy, Vamberk, Chrudim, Choceň, Letohrad

Skupiny nad 8 osob příplatky neplatí a odjezdová místa lze přizpůsobit.

Další údaje

Program

1. den: odjezd v pozdních večerních hodinách.

2. den: časně ráno příjezd na trojmezí tří zemí (Švýcarsko, Německo, Rakousko) k jednomu z největších předalpských jezer Bodensee (Bodamské jezero), návštěva květinového ostrova Mainau, v době květu růží a mučenek, návštěva rozária, pavilonu motýlů a překrásných jezerních zahrad.

Návštěva Kostnice (Konstanz), krásného starého města na břehu jezera i pamětního místa kde byl upálen mistr Jan Hus a jeho přítel Jeroným Pražský.

Odjezd na ubytování do hotelu do městečka Gortipol - St. Gallenkirch přímo na úpatí vysokohorské silnice Silvreta, pro zájemce večeře.

3. den: po snídani výlet do sousedního údolí Brandertal, odkud vyjedeme lanovkou k jezeru Lünersee (1970 m.n.m.) v úchvatné horské krajině pod majestátní ledovcový masív Schesaplana (2965 m.n.m.), na hranicích se Švýcarskem a Lichtenštejnskem. Nabízí se pohodová (cca 2 h dlouhá) procházka přes rozkvetlé louky a potoky kolem jezera s výhledy na pohoří Rätikon.

4. den: po snídani výlet do švýcarského Appenzellu a do Lichtenštejnska.Dopoledne vyjedeme lanovkou na vrch Ebenalp, odkud se budeme kochat překrásnými výhledy na jedinečně zvrásněný Säntis (2.505 m.n.m.), procházka ke slavnému hostinci Aischwirt, který je schovaný pod skálou, na ni nalepený, navštívíme i prehistorickou jeskyni. Cestou zpět zastavíme ve Vaduzu, v hlavním městě Lichtenštejnského knížectví, zájemci vyšplhají až ke knížecímu hradu, ostatní se projdou po městě. Návrat na ubytování.

5. den: volný den, určený k turistice po blízkém okolí hotelu, který leží v překrásném údolí Montafon, nebo ke koupání v místních krásných letních lázních, ev. k relaxaci v hotelovém wellness.

Ráno pro zájemce může být zorganizovaná vyjížďka a procházka na horský romantický Alm, kde je možné za příplatek 9 € (k uhrazeným večeřím) uspořádat grilovačku (oběd), zpravidla se jedná o velmi veselou akci v naprosto nedotčené přírodě přísně chráněné oblasti.

6. den: ráno vyklizení pokojů, vystoupáme vysokohorskou panoramatickou silnicí Silvretahochalpenstraße k přehradnímu jezeru Silvretastausee, které si turisté obejdou, ostatní budou obdivovat gigantickou přehradu a mnoho výhledů, např. na Piz Buin (3312 m.n.m.) a loučit se s překrásnou nedotčenou skupinou Silvretagruppe. Přes letoviska Isgl a Galtür sjedeme do mohutného údolí Inntal a odpoledne navštívíme Innsbruck, jedno z nekrásnějších alpských měst s "nejkrásnějším náměstím na světě" se zlatou stříškou, na pozadí s masívem Nordkette. Navečer odjedeme zpět do ČR.

7.den: návrat v nočních až časných ranních hodinách.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář ČiLe s.r.o., IČ 06563431.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK