Švýcarský hvězdný trojlístek se slevovou kartou - do říše Ledové pany, Švýcarsko, Berner Oberland, Jungfrau Region, 9.5.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 125149320

Švýcarský hvězdný trojlístek se slevovou kartou - do říše Ledové pany

Švýcarsko » Berner Oberland » Jungfrau Region

, Hotel starstarstar

LM


Švýcarský hvězdný trojlístek se slevovou kartou - do říše Ledové pany

Termín:

9.5.2018 - 13.5.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

5 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

6 490 Kč  -8 %
5 990 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování

2 x ubytování v hotelu *** Interlaken - 2 lůžkové pokoje s příslušenstvím a možností přistýlky - KVĚTEN.

2 x ubytování v hotelu ** Innertkirchen - 2 lůžkové pokoje s příslušenstvím a možností 1 - 2 přistýlky - SRPEN.

Poloha

Jungfrau (Panna) - Mönch (Mnich) - Eiger (Požírač) - vlaky a zubačky na Top of Europe (Jungfraujoch) - Kleine Scheidegg - Schynige Platte - Harder Kulm - First - Trümmelbachské vodopády - Grindenwald - Lauterbrunnen - vodopád Staubbach - Interlaken (Mezijezeří) - Brienzersee - Thunnersee - Bernské Alpy - Aletschský ledovec

Na lanovky a zubačky (vlaky) uvedené v programu obdržíte slevu 40 - 50 % z plného jízdného!

Stravování

2x snídani (bufetové stoly) s možností dokoupení večeří.

Cena zahrnuje

Dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací, vjezdy, parkovné, 2 x ubytování v hotelu - 2 lůžkové pokoje s příslušenstvím a možností přistýlky, 2x snídani (bufetové stoly), průvodce (v plánu je Lenka Čížová), pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

2 x večeře 800 Kč, 1 lůžkový pokoj (Interlaken - květen:1400 Kč / 2 noci, Innertkirchen - srpen: 800 Kč / 2 noci).

Pojištění LV a storna (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let a 580 Kč senior nad 70 let).

Orientační výše vstupů a jízdenek viz program, vstupy závisí na okolnostech vč. počasí. Zákazník nemusí absolvovat vstupy, lanovky a jízdy, vybere si dle svého uvážení.

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v anglickém jazyce. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klietům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30-50 osob. Při nižším počtu zájemců než je 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

Doprava

Zájezdovým autobusem s WC a klimatizací

Plánovaný čas odjezdu z České Třebové (další místa dle trasy): 17:00 a čas návratu 8:00.

Čas bude přizpůsoben trase, provozu a podmínkám. S odchylkou odjezdu i návratu až o 2 hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3-4,5 hodinách jízdy 15-45 minut dle potřeb řidiče.

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady OMV, Praha, Plzeň.

Svoz + 200 Kč - Lanškroun, Svitavy, Vamberk, Chrudim, Choceň, Letohrad.

Skupiny nad 8 osob příplatky neplatí a odjezdová místa lze přizpůsobit.

Program

1. den: odjezd v podvečerních hodinách (Č. Třebová okolo 17 hodiny) směr Praha, Plzeň, Rozvadov, Grindelwald.

2. den: ráno příjezd do Grindelwaldu, procházka starým rétorománským městečkem pod slavným trojlístkem Jungfrau, Mönch a Eiger, výjezdlanovkou na First (2.168 m.n.m. 30 CHF), kde se otevře úchvatný výhled na severní stěnu Eigeru (Požírače) a další čtyřtisícovky, zdatnější mají možnost procházky k jezírku Bachalpsee (2 h, pevné boty), nebo procházka po neuvěřitelných závěsných chodnících First Cliff Walk s překrásnými výhledy. Možnost využít zážitkových atrakcí - let střemhlav z hory, sjezd v úvazkách, koloběžky, trojkolky....

Odpoledne výjezd z Interlakenu zubačkou z roku 1908 na Harder Kulm (24 CHF), krásné výhledy na Bernské Alpy a jezera Brienzersee a Thunnersee, po sjezdu odjezd na ubytování, večeře pro zájemce.

3. den: po snídani, celodenní výlet do říše pod Jungfrau (Pannu). Ze stanice Grindelwald - Grund vyjedeme zubačkou do romantické stanice Kleine Scheidegg přímo pod Jungfrau a severní stěnu Eigeru, zde přesedneme do slavné zubačky na TOP OF EUROPE (110 CHF), na středu Evropy, která již více jak sto let vede na nejvýše položené nádraží v Evropě, pojedeme severní stěnou Eigeru, zastavíme na vyhlídkách na ledové poleve stěně Eigeru a vyzubatíme se až do výšky 3.454 m.n.m. do sedla Jungfraujoch.

Vyjdeme si na vyhlídky, do observatoře Sphinx (3571 m.n.m.) či do ledového paláce. Projdeme se i na Aletschský ledovec (UNESCO), nejdelší alpský ledovec. Dolů sjedeme navečer do kouzelného údolí 72 vodopádů, do Lauterbrunnenu, přes slavný Wengen. Podíváme se na 10 skalních ledovcových vodopádů Trümmelbach (11 CHF) i na nejvyšší alpský volně padající vodopád Staubbach. Návrat na ubytování, ev. večeře.

4. den: po snídani vyklidíme pokoje, dopoledne návštěva slavného Interlakenu (Mezijezeří), města ležícího pod čtyřtisícovkami a mezi jezery Brienzersee a Thunnersee. Vyjedeme poslední, skvostem této oblasti - z Wilderswilu na Schynige Plate (35 CHF), dráhou, která sem vede již od roku 1893, na úchvatné panorama, celého hvězdného trojlístku, zde se rozloučíme s Bernskými Alpami a jejich ledovci. Na vrcholu je v dosahu nostalgické muzeum medvídků Teddy Bear a alpská zahrádka,lze obejít vrcholovou pohodovou okružní cestou. Navečer odjezd zpět do ČR.

5. den: návrat v ranních hodinách, Č. Třebová okolo 8 hodiny.

Na lanovky a zubačky (vlaky) uvedené v programu obdržíte slevu 40-50% z plného jízdného! Všechny vlaky a zubačky je nutné rezervovat, závazně uveďte ve smlouvě, které budete absolvovat, platba proběhne v CHF na místě.

Další údaje

Informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu rádi podáme individuálně.

Zájezd pořádá cestovní kancelář ČiLe s.r.o., IČ 065 63 431

Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář ČiLe s.r.o., IČ 06563431.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK