Švýcarský hvězdný trojlístek se slevovou kartou - do říše Ledové pany, Švýcarsko, Berner Oberland, Jungfrau Region, 9.5.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 125149320

Švýcarský hvězdný trojlístek se slevovou kartou - do říše Ledové pany

Švýcarsko » Berner Oberland » Jungfrau Region

, Hotel starstarstar

LM


Švýcarský hvězdný trojlístek se slevovou kartou - do říše Ledové pany

Termín:

9.5.2018 - 13.5.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

5 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

6 490 Kč  -3 %
6 290 Kč ()


Ubytování

2 x ubytování v hotelu *** Interlaken - 2 lůžkové pokoje s příslušenstvím a možností přistýlky - KVĚTEN.

2 x ubytování v hotelu ** Innertkirchen - 2 lůžkové pokoje s příslušenstvím a možností 1 - 2 přistýlky - SRPEN.

Poloha

Jungfrau (Panna) - Mönch (Mnich) - Eiger (Požírač) - vlaky a zubačky na Top of Europe (Jungfraujoch) - Kleine Scheidegg - Schynige Platte - Harder Kulm - First - Trümmelbachské vodopády - Grindenwald - Lauterbrunnen - vodopád Staubbach - Interlaken (Mezijezeří) - Brienzersee - Thunnersee - Bernské Alpy - Aletschský ledovec

Na lanovky a zubačky (vlaky) uvedené v programu obdržíte slevu 40 - 50 % z plného jízdného!

Stravování

2x snídani (bufetové stoly) s možností dokoupení večeří.

Cena zahrnuje

dopravu klim. busem, vjezdy, parkovné, 2 x ubytování v hotelu - 2 lůžkové pokoje s příslušenstvím a možností přistýlky, 2x snídani (bufetové stoly), průvodce (v plánu je Lenka Čížová), pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstupy a lanovky, zubačky a vlaky (cca 190 CHF / po slevě), pojištění LV.

Fakultativní příplatek: 2 x večeře, 1 lůžkový pokoj (Interlaken - květen:1400 Kč / 2 noci, Innertkirchen - srpen: 800 Kč / 2 noci).

Pojištění LV a storna (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let a 870 Kč senior nad 70 let).

Doprava

autobusová.

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady OMV, Praha, Plzeň.

Svoz + 200 Kč - Lanškroun, Svitavy, Vamberk, Chrudim, Choceň, Letohrad.

Skupiny nad 8 osob příplatky neplatí a odjezdová místa lze přizpůsobit.

Program

1. den: odjezd v podvečerních hodinách z ČR.

2. den: ráno příjezd do Grindelwaldu, procházka starým rétorománským městečkem pod slavným trojlístkem Jungfrau, Mönch a Eiger, výjezd lanovkou na First (2.168 m.n.m.), kde se otevře úchvatný výhled na severní stěnu Eigeru (Požírače) a další čtyřtisícovky, zdatnější mají možnost procházky k jezírku Bachalpsee (2 h, pevné boty), nebo procházka po neuvěřitelných závěsných chodnících First Cliff Walk s překrásnými výhledy.

Odpoledne výjezd z Interlakenu zubačkou z roku 1908 na Harder Kulm, krásné výhledy na Bernské Alpy a jezera Brienzersee a Thunnersee, po sjezdu odjezd na ubytování, večeře pro zájemce.

3. den: po snídani, celodenní výlet do říše pod Jungfrau (Pannu). Ze stanice Grindelwald - Grund vyjedeme zubačkou do romantické stanice Kleine Scheidegg přímo pod Jungfrau a severní stěnu Eigeru, zde přesedneme do slavné zubačky na TOP OF EUROPE, na středu Evropy, která již více jak sto let vede na nejvýše položené nádraží v Evropě, pojedeme severní stěnou Eigeru, zastavíme na vyhlídkách na ledové pole ve stěně Eigeru a vyzubatíme se až do výšky 3.454 m.n.m. do sedla Jungfraujoch.

Vyjdeme si na vyhlídky, do observatoře Sphinx (3571 m.n.m.) či do ledového paláce. Projdeme se i na Aletschský ledovec (UNESCO), nejdelší alpský ledovec. Dolů sjedeme navečer do kouzelného údolí 72 vodopádů, do Lauterbrunnenu, přes slavný Wengen. Podíváme se na 10 skalních ledovcových vodopádů Trümmelbach i na nejvyšší alpský volně padající vodopád Staubbach. Návrat na ubytování, ev. večeře.

4. den: po snídani vyklidíme pokoje, dopoledne návštěva slavného Interlakenu (Mezijezeří), města ležícího pod čtyřtisícovkami a mezi jezery Brienzersee a Thunnersee. Vyjedeme poslední, skvostem této oblasti - z Wilderswilu na Schynige Plate, dráhou, která sem vede již od roku 1893, na úchvatné panorama, celého hvězdného trojlístku, zde se rozloučíme s Bernskými Alpami a jejich ledovci. Na vrcholu je v dosahu nostalgické muzeum medvídků Teddy Bear a alpská zahrádka, lze obejít vrcholovou pohodovou okružní cestou. Navečer odjezd zpět do ČR.

5. den: návrat v ranních hodinách.

Na lanovky a zubačky (vlaky) uvedené v programu obdržíte slevu 40 - 50 % z plného jízdného! Všechny vlaky a zubačky je nutné rezervovat, závazně uveďte ve smlouvě, které budete absolvovat, platba proběhne v CHF na místě.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář ČiLe s.r.o., IČ 06563431.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK