Superlativy italských jezer, Lago di Como - nejhlubší, Lago di Garda - největší, Lago di Iseo - největší ostrov, Itálie, 24.5.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 133700535

Superlativy italských jezer, Lago di Como - nejhlubší, Lago di Garda - největší, Lago di Iseo - největší ostrov

Itálie

,

LM


Superlativy italských jezer, Lago di Como - nejhlubší, Lago di Garda - největší, Lago di Iseo - největší ostrov

Termín:

24.5.2018 - 27.5.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

4 dny

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

6 290 Kč  -10 %
5 690 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: SUPERLATIVY ITALSKÝCH JEZER
Anotace
Malebná městečka, plavby loděmi, středověké kostely, alpské vyhlídky, subtropická vegetace, známá i neprávem opomíjená místa na pomezí Alp a Středomoří, cesta do Itálie bez nočního přejezdu.

Zájezd provází Mgr. Michal Hrazdil

Lago di Garda – Riva – Limone – Malcesine – Lago di Garda - Sirmione - Lago di Iseo – Iseo- Monte Isola – San Pellegrino Terme - Lago di Como – Lecco – Varenna - Bellaggio
Program zájezdu
1. den zájezdu
V časných ranních hodinách odjezd. Odpoledne příjezd k severnímu břehu jezera LAGO DI GARDA, které v těchto místech připomíná severský fjord se subtropickou vegetací. Prohlídka starobylého městečka RIVA, které před sto lety představovalo riviéru Rakouska-Uherska. Lodní výlet do malebného LIMONE, kde rostou citronovníky a do MALCESINE pod horou Monte Baldo, která se zvedá do výše přes 2 200 m. Přejezd na ubytování.

2. den zájezdu
Dopoledne program na jižním břehu Lago di Garda – prohlídka historického lázeňského městečka na ostrůvku SIRMIONE. Možnost výletu člunem kolem ostrůvku nebo návštěva vodního hradu. Procházka středověkými uličkami i lázeňským parkem. Pokračujeme k jezeru LAGO DI ISEO, které obklopují téměř 2000 m vysoké skalní stěny, prohlídka města ISEO, pro které jsou charakteristické benátské domy s podloubím a výlet lodí na největší jezerní ostrov v Evropě – MONTE ISOLA, který se kuželovitě zvedá do výše 400 m nad jezerní hladinu. Na ostrově budeme obdivovat malebné rybářské vesničky i olivové háje a kochat se kouzelnými výhledy. Přejezd do údolí řeky Brembo. Nocleh v lázeňském městečku SAN PELLEGRINO TERME, které je proslulé pramenitou vodou s vynikající chutí.

3. den zájezdu
Celodenní program u východního ramene jezera LAGO DI COMO zasazeného do idylické scenérie hor pod vrcholy Rétských Alp. Příjezd do druhého největšího města na břehu jezera – LECCO a procházka po nábřeží, prohlídka kostala s nejvyšší věží celé Lombardie. Celodenní fakultativní výlet za atrakcemi východního ramene jezera: přejezd lodí nebo vlakem do malebného městečka VARENNA, které je označováno jako perla Lago di Como. Jeho uličky mají podobu schodišť, domy vyrůstají přímo z vody. Možnost návštěvy působivých terasovitých zahrad Villy Monastero, kláštera, jenž byl přestavěn na zámeček. Poté plavba lodí do pomyslného středu jezera. Prohlídka věhlasného městečka BELLAGGIO, možnost návštěvy zahrady klasicistní rezidence Melzi, kde před 200 lety sídlil premiér Napoleonovy italské republiky. Večer návrat lodí nebo vlakem do Lecca. Noční přejezd do republiky.

4. den zájezdu
V ranních hodinách návrat do ČR.
Cena zahrnuje
dopravu lux. klim. busem2x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje příslušenstvím2x snídaniprůvodce
Cena nezahrnuje
vstupné, fakult. služby, lodní výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
Fakultativní příplatek
1lůžk. pokoj 1200 Kč2x večeře 890 Kčkomplex. pojištění vč. storna zájezdu 140 Kč
Nástupní místa
24.05. - 27.05. odjezd A, B

Přehled nástupních míst najdete ZDE
Sleva
SLEVA 55+ ze základní ceny 3%
Podnadpis
LAGO DI COMO - NEJHLUBŠÍ, LAGO DI GARDA - NEJVĚTŠÍ, LAGO DI ISEO - NEJVĚTŠÍ OSTROV
Typ ubytování (např. Hotel ***, Stan ...)
Hotel***
Ikony pro web
oblíbené@55+
Pořadatelem tohoto zájezdu je REDOK TRAVEL, s.r.o., IČ 25258281.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK