Od palem k zasněženým třítisícovým vrcholům, Rakousko, Vorarlbersko, 5.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 120893177

Od palem k zasněženým třítisícovým vrcholům

Rakousko » Vorarlbersko

, Hotel starstarstarOd palem k zasněženým třítisícovým vrcholům

Termín:

5.5.2018 - 9.5.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

5 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
10 590 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Merano – šarmantní lázeňské město, jedinečné zahrady zámku Trauttmansdorff – kvetoucí oáza uprostřed Alp, Arosa – místo „na konci světa“, jihotyrolský ledovec Schnalstal, plavba lodí po Bodamském jezeře, všechny vstupy a jízdné v ceně zájezdu!
Ubytování
Pěkný hotel se nachází ve vesničce Flirsch am Arlberg. Z hotelu je krásný výhled na Lechtalské Alpy. V hotelu je recepce, jídelna, restaurace,kavárna. Ubytování je v pěkně zařízených 2-3 lůžkových pokojích, které mají vlastní sociální zařízení, fén, rádio, TV. 3. lůžko je většinou přistýlka.
Stravování je formou polopenze: snídaně bufet, večeře menu o 3 chodech.
Program
1. den – ráno odjezd autobusu z Prahy, k večeru příjezd do hotelu ve Flirsch am Arlberg, ubytování a večeře. 2. den – snídaně, přejezd přes Lichtenštejnsko do Švýcarska, krátká zastávka ve Vaduzu, hlavním městě Lichtenštejnského knížectví, přejezd do městečka Chur, které je nejstarším alpským městem Švýcarska. Odtud výlet panoramatickým vláčkem do Arosy usazené vysoko nad údolím, která má své osobité kouzlo a pro její odloučenost se jí říká „místo na konci světa“. Tato úzkokolejka na trase Chur – Arosa je výjimečná tím, že na pouhých 26 kilometrech překonává pomocí několika mostů, viaduktů a tunelů převýšení přes 1.150 metrů. Cesta trvá hodinu a nabízí se při ní krásné výhledy na okolní alpské štíty. Večeře.3. den – snídaně, přejezd do Itálie přes průsmyk Reschenpass (1.504 m) kolem modrého přehradního jezera Reschensee, které při výstavbě zatopilo staré vesnice. Dopoledne odhalení meranského ta - jemství: středomořské klima, palmy a olivovníky v údolí, aristokratické venkovské vily a hrady v pozadí se zasněženými třítisícovými vrcholy – město Merano a zahrady zámku Trauttmansdorff, které patří mezi jedny z nejkrásnějších v Itálii. Vyhlídková plošina – umístěna vysoko ve svahu, kde budete odměněni pocitem, že se volně vznášíte nad zámeckými zahradami s grandiózním výhledem na Merano. Přejezd do vysokohorského údolí Schnalstal - výjezd lanovkou na jihotyrolský ledovec Schnalstal do 3.212 m. Posezení na terase s panoramatickým výhledem na zasněžené třítisícovky (možnost občerstvení), výstava věnovaná ledovcovému království a „show gallery“ sněžného muže Ötziho, jehož mumie byla nalezena v tomto údolí. Večeře. 4. den – snídaně, celodenní okruh Vorarlberskem, přejezd přes vysokohorské průsmyky do oblasti Bregenzwald, kde se mísí jednoduchá elegance s neuvěřitelnou rozmanitostí a okouzlující krajinou na relativně malém prostoru. Návštěva sýrárny, kde se dozvíte vše o ruční výrobě sýrů a budete mít možnost sýry ochutnat i nakoupit. Přejezd do středověkého ostrovního města Lindau, které patří mezi nejhezčí bavorská města, procházka historickým centrem. Plavba výletní lodí po Bodamském jezeře do hlavního města Vorarlberska Bregenzu, krátká prohlídka. Večeře. 5. den – snídaně, odjezd z hotelu do ČR, návrat ve večerních až nočních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 4x ubytování v hotelu ve Flirsch am Arlberg s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře menu o 3 chodech), průvodce, všechny vstupy a jízdné uvedené v programu, pobytovou taxu, ložní prádlo, poj. proti úpadku CK.
Příplatky
komplexní pojištění 175 Kč/osoba a zájezd, 1 lůžkový pokoj 900 Kč/zájezd.
Nastupni_mista
Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Praha a Plzeň.
Poznámka
Průvodce: František Kvasnička
Cenik
Termín 2018Osoba05.05.-09.05.10 590volný 1 lůžkový pokoj
Nas_tip
Merano – šarmantní lázeňské město, jedinečné zahrady zámku Trauttmansdorff – kvetoucí oáza uprostřed Alp, Arosa – místo „na konci světa“, jihotyrolský ledovec Schnalstal, plavba lodí po Bodamském jezeře, všechny vstupy a jízdné v ceně zájezdu!
Pořadatelem tohoto zájezdu je Datour s.r.o., IČ 26002311.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK