Lombardie a Piemonte se stewardy, Itálie, Lombardie, Milán, 4.7.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 133422313

Lombardie a Piemonte se stewardy

Itálie » Lombardie » Milán

, HotelLombardie a Piemonte se stewardy

Termín:

4.7.2018 - 11.7.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

8 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
16 450 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
oblast nejkrásnějších jezer Alp
turistika v pohoří Monte Rosa
od alpské květeny k palmám subtropu
Boromejské ostrovy – pokladnice umění
Milano, obchodní a finanční centrum
lázeňská místa – Lugano, Como, Stresa, Orta
víno, těstoviny, pizza, zmrzlina
italská hotelová polopenze
Zájezd zahrnuje
welcome drink, 7x ubytování ve dvoulůžkových pokojích, dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací a WC, kombinovanou polopenzi po celou dobu zájezdu, vedoucího zájezdu, stewardy (občerstvení k dispozici dle potřeby), komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojištění záruky pro případ úpadku CK dle zák. 159/1999 Sb.
Zájezd nezahrnuje
jednotlivci bez příplatku
Program
Den 1
Odjezd z Hradce Králové v 7.00 hodin, možnost nástupu v Chlumci nad Cidlinou, v Poděbradech, v Praze (Černý Most) a v Plzni. Hraničním přechodem Rozvadov do Německa a přes Mnichov do Rakouska. Přejezd přes Brennerský průsmyk do Itálie, průjezd malebným horským údolím řeky Adige (hrady, pevnosti, vinohrady), večeře, ubytování v okolí města Verona.
Den 2
Snídaně v hotelu, dopolední přejezd do Lombardie k návštěvě Bergama. Procházka historickým centrem unikátní městské části Bergamo Alta se seskupením jedinečných středověkých a renezančních budov na samém vrcholku kopce. Odpoledne odjezd k jezeru Lago di Maggiore, ubytování v oblasti lázeňského střediska Stresa. Večeře v hotelu.
Den 3
Snídaně v hotelu. Dopoledne zastávka u jezera Orta, pěší turistika na vrcholku Sacro Monte s výhledem na celé jezero, ostrov San Giulio s klášterem, na město Orta San Giulio s malebnými uličkami a domy v renezančním stylu. Přejezd do oblasti největšího města Verbania, možnost návštěvy vily Tarranto s nádherným botanickým parkem. Odpoledne fakultativně lodní výlet na Boromejské ostrovy, označované za perly jezera Lago Maggiore. Prohlídka nejznámějšího ostrova Isola Bella (Krásný ostrov) s bohatě zdobeným barokním palácem a s terasovitými zahradami, fontánami a bílými pávy. Ubytování opět na stejném místě, večeře v hotelu.
Den 4
Snídaně v hotelu, celodenní výlet do jednoho z nejromantičtejších koutů Evropy na pomezí dvou států Itálie a Švýcarska. Zastávka v muzeu čokolády, příjezd k Lugánskému jezeru do největšího města v italsky mluvícím kantonu Ticino – Lugana. Město je pro svoji krásu též nazýváno „Rio de Janeiro starého kontinentu“, promenáda s květinovým parkem Civico, přepychové vily s moderní tessinskou architekturou. Dle počasí možnost koupání nebo návštěva vyhlídkových hor Monte Bré či San Salvatore. Odpoledne návrat do Itálie k jezeru a městu Como, krátká zastávka ve staré části města u dómu. Návrat na stejné ubytování, večeře v hotelu.
Den 5
Snídaně v hotelu. Celodenní výlet do oblasti horského údolí Valle Anzasca a města Macugnaga, ležícího přímo pod nejvyšším alpským masivem druhé nejvyšší hory Evropy Monte Rosa – Dufourspitze (4 637 m n.m.). Prohlídka sportovního střediska se starými horskými domy s kamennou a dřevěnou architekturou, s muzeem pašeráků a dobyvatelů hor. Možnost výjezdu lanovkou, turistika s úžasnými výhledy na okolní čtyřtisícovky, ledovce, horská jezera a hluboká údolí. Ubytování opět na stejném místě, večeře v hotelu.
Den 6
Snídaně v hotelu. Přejezd do hlavního města oblasti Lombardie - Milána (UNESCO), průmyslově nejvýznamnějšího a co do velikosti druhého největšího italského města. Centrum italské módy, finančnictví a obchodu, luxusních butiků a rušné atmosféry. Hrad Castello Sforzesco, dóm – jedna z nejkrásnějších gotických katedrál na světě, světově proslulé operní divadlo La Scala, obchodní pasáž Galleria Vittorio Emanuelle, osobní volno. Ubytování opět na stejném místě, večeře v hotelu.
Den 7
Snídaně v hotelu, dopolední přejezd podél jezera do Švýcarska, návštěva malebné metropole kantonu Ticino - Bellinzony (UNESCO). Místo se strategickou polohou u křižovatky ke třem alpským průsmykům, tři mohutné hrady, románské kostely a spousta historických domů v pastelových barvách. Jedinečnou atrakcí jsou hradby s cimbuřím, ze kterých je nádherný výhled od bellinzonských pevností až k jezeru Lago Maggiore. Průjezd oblastí průsmyku St. Bernardino a údolím řeky Rýn přes Rakousko do Německa. Večeře, ubytování.
Den 8
Snídaně v hotelu, dopolední zastávka v Norimberku (UNESCO), ve druhém největším městě Bavorska. Prohlídka královské cesty s malebnými mosty a lávkami přes říčku Pegnitz, četné kostely, uličky s hrázděnými domy, dominanta císařského hradu, hradby a věže okolo starého města, osobní volno. Návrat do Prahy a Hradce Králové ve večerních hodinách.
Pořadatelem tohoto zájezdu je BUS TOURIST s.r.o., IČ 64792676.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK