Krásy Švýcarska a alpských velikánů - jeden z nejkrásnějších alpských okruhů, Švýcarsko, 30.6.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 127194559

Krásy Švýcarska a alpských velikánů - jeden z nejkrásnějších alpských okruhů

Švýcarsko

,Krásy Švýcarska a alpských velikánů - jeden z nejkrásnějších alpských okruhů

Termín:

30.6.2018 - 6.7.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
9 990 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: KRÁSY ŠVÝCARSKA A ALPSKÝCH VELIKÁNŮ
Anotace
Nabízíme bohatý a pestrý program pro obdivovatele této malé země. Statisíce turistů každoročně láká takřka nedotčená příroda a mnohotvárnost švýcarské architektury, jejíž stavební památky eviduje a chrání UNESCO. V průběhu zájezdu navštívíme turisticky obdivované oblasti Wallisu, Bernských Alp – Jungfrauregionu, ale i okolí Ženevy nebo Luzernu. Nabízíme vám jeden z nejkrásnějších Alpských okruhů, užijte si Švýcarsko s námi!

Zájezdy provází Mgr. Dana Kelblová, Dalibora Vojvodová

Ženevské jezero - Montreux - Chillon - Yvoire - Ženeva - Chamonix - Mont Blanc - kanton Wallis - Zermatt - Matterhorn - Gornergratt - Aletsch - Jungfrauregion - Fiescheralp - Egishorn - Grimselpass - Luzern
Program zájezdu
1. den zájezdu
Odjezd z ČR v podvečerních hodinách.

2. den zájezdu
Ráno příjezd do MONTREUX, město vína, přírody a slavných osobností – pobýval zde např. Charlie Chaplin, Freddie Mercury, procházka po promenádě, připomínající botanickou zahradu, pokračujeme k legendárnímu hradu CHILLON, vystavěného na skále u břehů Ženevského jezera. Přejezd jižní cestou po Ženevské riviéře, nad hladinou nejhlubšího jezera Alp, do YVOIRE, zcela zachovalého středověkého městečka. V případě hezkého počasí možnost koupání v Ženevském jezeře. Následuje odjezd do ŽENEVY, prohlídka města s proslulou fontánou Jet d´Eau. Odjezd na ubytování.

3. den zájezdu
Dnešní den strávíme v CHAMONIX, moderním středisku Savojských Alp, pod nejvyšší horou Evropy MONT BLANC (4809 m n.m.). Vyjedeme lanovkami na okolní vrcholy AIGUILLE DU MIDI (3842 m n. m) nebo LE BRÉVENT (2526 m n. m) s neopakovatelnými výhledy na nejvyšší evropský masiv. Odjezd přes sedlo Forclaz na ubytování do oblasti horských velikánů - Fiesch, hotel***.

4. den zájezdu
Navštívíme kanton WALLIS s deseti nejvyššími horami Švýcarska. Celodenní program do oblasti alpských velikánů začneme v ZERMATTU na úpatí MATTERHORNU, nejkrásnější hory Evropy. Prohlídka malebného městečka, které si i přes turistický ruch uchovává kouzlo pravé švýcarské horské vesnice. Fakultativní výlet horským vlakem do GORNERGRATTU (3100 m n. m) nebo lanovkou na KLEIN MATTERHORN, odkud můžeme obdivovat svět alpských velikánů v kraji věčného ledu. Návrat na hotel.

5. den zájezdu
„Švýcarský bonbónek“ - nádherný celodenní výlet do oblasti horských čtyřtisícovek ALETSCH – JUNGFRAUREGION, lanovkou z městečka Fiesch na FIESCHERALP a na EGGISHORN (2869 m n. m), odkud jsou překrásné výhledy na Aletschský ledovec (UNESCO), dlouhý 25 km a na Konkordiaplatz - zde je ledovec nejmocnější i na trojlístek Jungfrau, Mönch a Eiger. Zájemci vystoupají až na vrchol EGISHORNU (2962 m n. m.). Možnost turistiky dle vlastních dispozic nebo průvodce na místě doporučí ideální turistiku. Návrat na ubytování do Fiesche.

6. den zájezdu
Cesta přes vysokohorské sedlo GRIMSELPASS a horské průsmyky do historického centra země LUZERNU, „brána do Centrálního Švýcarska“ i takto je někdy město označováno. Prohlídka Starého města proslaveného dřevěnými mosty Kapellbrücke a Spreuerbrücke. Doporučujeme výjezd lanovkou na PILATUS – lodí po Vierwaldstättském jezeře a dále zubačkou (nejstrmější ozubnicová trať na světě, se sklonem 48°). Odjezd do republiky.

7. den zájezdu
Příjezd do ČR v ranních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu lux. klim. buseumjízdné Täsch – Zermatt a zpět,4x ubytování v hotelu - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím (3x hotel*** ve Fieschi, 1x v oblasti Ženevy) 4x snídani - z toho 3x formou bufetuprůvodce
Cena nezahrnuje
vstupné, lanovkyfakultativní služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
Fakultativní příplatek
1lůžk. pokoj 1 690 Kč3x večeře 1 790 Kčkomplex. pojištění vč. storna zájezdu 250 Kč
Nástupní místa
30.06. - 06.07. odjezd A, B, G, L + Plzeň

23.07. - 29.07. odjezd A, B, G, L+ Plzeň

20.08. - 26.08. odjezd A, B, G, L+ Plzeň

Přehled nástupních míst najdete ZDE
Sleva
Váš BONUS pojištění zdarma při objednání zájezdu do 31.1.2018
Podnadpis
JEDEN Z NEJKRÁSNĚJŠÍCH ALPSKÝCH OKRUHŮ
Typ ubytování (např. Hotel ***, Stan ...)
hotel
Ikony pro web
oblíbené@bonus
Orientační ceny vstupného
Hrad Chillon 10 CHF

Aiguille Du Midi 55 € (vč. rez. příplatku 2 €)

Klein Matterhorn 82 CHF

Pilatus: 2x zubačka, 1x loď 83 CHF

Gornergratt 68 CHF

Fisch – Eggishorn (lanovka + oběd) 37 CHF

Le Brévent – lanovka zpáteční 27 €
Kapesné
dle individuálního zájmu o návštěvy památek, doporučujeme cca 200 CHF a cca 80 €
Zajímavosti

Pořadatelem tohoto zájezdu je REDOK TRAVEL, s.r.o., IČ 25258281.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK