Florencie - Pisa - Lucca - Siena - San Gimignano - Montecatini Terme - Cinque Terre, Itálie, 3.5.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 137479939

Florencie - Pisa - Lucca - Siena - San Gimignano - Montecatini Terme - Cinque Terre

Itálie

, Hotel starstarstar

LM


Florencie - Pisa - Lucca - Siena  -  San Gimignano - Montecatini Terme - Cinque Terre

Termín:

3.5.2018 - 8.5.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

6 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

7 990 Kč  -3 %
7 790 Kč ()


Ubytování

3 x ubytování *** hotel (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím a možností přistýlky).

Poloha

Florencie - Pisa - Lucca - Siena - San Gimignano - Montecatini Terme - Ligurská riviéra - Cinque Terre.

Stravování

3 x rozšířená kontinentální snídaně. Možnost 3 x večeře (tříchodová) za 900 Kč.

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, 3 x ubytování *** hotel (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím a možností přistýlky), 3 x rozšířenou kontinentální snídani, vjezdy do měst, parkovné, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění (290 Kč dospělý, 145Kč dítě do 15 let a 870 Kč senior nad 70 let), vstupy (cca 70 €), jízdenky (3 €), pobytovou taxu (cca 2 €/os./noc). Večeře (3 x večeře 900 Kč).

Jednolůžkový pokoj za příplatek 1.500 Kč/ 3 noci. Při včasném přihlášení lze doobsadit.

Doprava

autobusová.

Nástupní a svozová místa: Česká Třebová, Ústí n. Orlicí, Litomyšl, V. Mýto, Holice, Pardubice, H. Králové, Poděbrady OMV, Praha, Plzeň.

Za příplatek 200 Kč: Vamberk, Letohrad, Lanškroun, Svitavy, Choceň, Chrudim + 200Kč.

Program

1. den: odjezd v odpoledních hodinách z ČR (ČT okolo 14 hodiny, Praha okolo 17 hodiny).

2. den: ráno příjezd do Pisy (UNESCO) - Náměstí zázraků, šikmá věž, nekropole, kostel Pany Marie. Šikmou věž doporučujeme předem objednat na http://www.opapisa.it/.

Odpoledne staroslavná Lucca, její kostely, oválné náměstí Amfiteatro a kouzelné uličky, možnost vyhlídky ze středověké věže Torre di Guinigi. Navečer odjezd na ubytování do lázeňského města Montecatini terme, procházka rušným lázeňským městem s možností vyjet lanovkou do starého města na kopci Montecatini Alto.

3. den: po snídani celodenní výlet do toskánského vnitrozemí, do měst "na kopci", navštívíme středověkou cihlovou Sienu (UNESCO), dějiště středověkých koňských dostihů Palio, s krásnou katedrálou a zachovalým gotickým centrem.

Přejezd romantickým vnitrozemím do "středověkého Manhattanu", do San Gimignana (UNESCO), města gotických rodových věží, pokocháme se krásným výhledem na toskánskou krajinu plnou cypřišů a přírodních vln. Návrat na ubytování.

4. den: po snídani výlet na Ligurské pobřeží, celodenní lodní výlet kolem romantických vesniček na ligurském pobřeží - Cique Terre (UNESCO) se zastávkou v malebném Portovenere a Monterosso, ev. možnost koupání, večer návrat na hotel.

5. den: po snídani přejezd do Sesto Fiorentino, odkud pojedeme místním vlakem (jízdenky zařídí průvodce a pojede s Vámi) do Florencie (UNESCO), celodenní návštěva kolébky renesance, procházka starým městem s průvodcem, volno k návštěvě nejznámějších památek - Piazza del Duomo, Giottova kampanila, dómy, kaple Medicejských, Michelangelův David, zájemci navštíví galerii Uffizi.

Večer se vrátíme do Sesta a vydáme se na cestu zpět do ČR.

6. den: návrat v dopoledních až poledních hodinách.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář ČiLe s.r.o., IČ 06563431.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK