Berchtesgaden a okolí se stewardy, Německo, Bavorské Alpy, Berchtesgaden, 2.6.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 133422285

Berchtesgaden a okolí se stewardy

Německo » Bavorské Alpy » Berchtesgaden

, HotelBerchtesgaden a okolí se stewardy

Termín:

2.6.2018 - 5.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

4 dny

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
6 990 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: BERCHTESGADEN a okolí se stewardy (bez nočních přejezdů)
Popis
hvězdicovité výlety z jednoho místa
Orlí hnízdo – vyhlídkové místo Kehlsteinhaus
Königssee – nejhlubší bavorské jezero
střediska Ruhpolding a Reit im Winkl
Herrenchiemsee – pohádkový zámek
Salzburg (UNESCO) – barokní perla
Chiemgauerské a Berchtesgadenské Alpy
odpočinek i turistika v Alpách
Zájezd zahrnuje
welcome drink, 3x ubytování ve dvoulůžkových pokojích, kombinovanou polopenzi po celou dobu zájezdu, dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací a WC, vedoucího zájezdu, stewardy (občerstvení k dispozici dle potřeby), komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojištění záruky pro případ úpadku CK dle zák. 159/1999 Sb.
Zájezd nezahrnuje
jednotlivci bez příplatku
Program
Den 1
Odjezd z Hradce Králové v 8.00 hodin, možnost nástupu v Chlumci nad Cidlinou, v Poděbradech, v Praze (Černý Most) a v Českých Budějovicích. Přejezd do hornorakouského hlavního města na Dunaji, Lince. Seznámení s barevnou kulturní metropolí s mnoha historickými památkami a muzei. Čtyřpodlažní blok budov Lineckého zámku, kostel sv. Martina, hlavní náměstí s barokním sloupem sv. Trojice a dominanta města – Nový dóm. Večeře, oblastí Solné komory dojezd na ubytování.
Den 2
Snídaně v hotelu, dopolední pobyt v chráněné oblasti Chiemgauerských Alp, části turistické Německé Alpské cesty a v okolí středisek Ruhpolding a Reit im Winkl. Nádherný turistický svět zvaný „Malá Kanada” s pohodlnou procházkou oblastí horských pastvin a alpských vrcholků. Odpoledne výletní lodí po jezeře Chiemsee na ostrov Herrensee. Navštívíme největší pohádkový zámek krále Ludvíka Bavorského II. – Herrenchiemsee se slavným zrcadlovým sálem a nádherným parkem s mnoha fontánami. Zámek je pro svoji krásu nazýván „Versailles Bavorska“. Večeře, návrat na stejné ubytování.
Den 3
Snídaně v hotelu, celodenní výlet do Národního parku Berchtesgaden. Návštěva Obersalzbergu, výjezd místním autobusem po unikátní horské silnici (výškový rozdíl 729 m) na vrchol Kehlstein – 1 834 m n.m., na němž je tzv. Orlí hnízdo (Kehlsteinhaus) s výhledem na panorama Berchtesgadenských Alp. Odpoledne pobyt u nejhlubšího bavorského jezera Königssee, které svou barvou a okolím připomíná norské fjordy. Možnost projížďky člunem po jezeře ke kostelu sv. Bartholoměje nebo lanovkou na další vyhlídkový vrchol s možností turistiky. Večeře, návrat na stejné ubytování.
Den 4
Snídaně v hotelu, dopolední pobyt v okouzlujícím barokním městě Salzburgu (UNESCO). Procházka centrem starého biskupského města na řece Salzach – klášter sv. Petra, barokní Dóm na Chrámovém náměstí, františkánský kostel, zahradní umění s vodními hříčkami v zámku Mirabell a vyhlídky na pevnost Hohensalzburg. Odpoledne návrat hraničním přechodem Dolní Dvořiště do České republiky, příjezd do Prahy a Hradce Králové ve večerních hodinách.
Pořadatelem tohoto zájezdu je BUS TOURIST s.r.o., IČ 64792676.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK