Alsasko se stewardy, Francie, 8.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 133422312

Alsasko se stewardy

Francie

, HotelAlsasko se stewardy

Termín:

8.5.2018 - 13.5.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

6 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
10 990 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Alsasko se stewardy (bez nočních přejezdů)
Popis
oblast kultur dvou národů
půvabná hrázděná městečka
turistika v pohoří Vogézy
majestátný hrad Haut-Koenigsbourg
relaxace v solném bazénu
francouzská nejsevernější vinařská oblast
„Malé Benátky“ v Colmaru
UNESCO Štrasburk - „křižovatka Evropy“
Zájezd zahrnuje
welcome drink, 5x ubytování ve dvoulůžkových pokojích, dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací a WC, kombinovanou polopenzi po celou dobu zájezdu, vedoucího zájezdu, stewardy (občerstvení k dispozici dle potřeby), komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojištění záruky pro případ úpadku CK dle zák. 159/1999 Sb.
Zájezd nezahrnuje
jednotlivci bez příplatku
Program
Den 1
Odjezd z Hradce Králové v 8.00 hodin, možnost nástupu v Chlumci nad Cidlinou, v Poděbradech, v Praze (Černý Most) a v Plzni. Hraničním přechodem Rozvadov do Německa. Večeře, ubytování ve Francii v hotelu u Mulhouse.
Den 2
Snídaně v hotelu, odjezd do města Freiburg v podhůří Černého lesa (Schwarzwald). Návštěva staré části se slavnou katedrálou - Münster, postavené z červeného pískovce a osvěžení ve Freiburských potůčcích. Přejezd do Francie, prohlídka města Mulhouse, „hlavního města technických muzeí v Evropě“. Centrum s náměstím Sjednocení, radnicí a dominantní stavbou chrámem sv. Štěpána. Fakultativně největší muzeum automobilů světa s více než 500 exponáty. Návrat na ubytování opět k Mulhouse, večeře.
Den 3
Snídaně v hotelu, odjezd do „údolí květin”, prohlídka města Guebwiller a historického centra Colmaru - možnost projížďky vyhlídkovým minivláčkem po nejzachovalejším městě v Alsasku, pěší uličky s množstvím hrázděných domů, kostelů, květinové výzdoby a vodních kanálů. Odpoledne výjezd na horské sedlo Col de la Schlucht (1 258 m n.m.), přesun po válečné vyhlídkové horské cestě na západní část pohoří Vogézy s panoramatickými výhledy do okolí, nenáročná turistika. Zastávka u nejvyššího vrcholku Grand Ballon (1424m n.m.). Návrat zpět k Mulhouse na večeři a nocleh.
Den 4
Snídaně v hotelu, procházka v historickém opevněném městě Equisheim. Výjezd na vyhlídku k majestátnému hradu Haut-Koenigsbourg, jednomu z nejkrásnějších francouzských hradů a dominantě vinařské oblasti. Návštěva vinné cesty vinoucí se malebnou scenérií na východní části pohoří Vogézy. Přívětivá a turisty velmi oblíbená historická městečka s dlážděnými ulicemi, renezančními kašnami a středověkými hrázděnými domy. Ribeauvillé - známé městečko se třemi zříceninami a vinařská vesnička Riquewihr. Možnost ochutnávky charakteristických bílých vín v mnoha sklípcích a vinárnách. Návrat na ubytování opět k Mulhouse, večeře.
Den 5
Snídaně v hotelu, odjezd do Štrasburku - „křižovatky Evropy“. Dopolední pěší prohlídka části historického jádra zvané „Petite France - Malá Francie”, památka UNESCO. Pitoreskní čtvrť s říčními kanály, s mlýny koželuhů, průplavy, mosty a středověkými domy. Centrum s architektonickým skvostem evropské gotiky - katedrálou Notre-Dame a palácem Palais Rohan (z 18. století) s mnoha muzei. Osobní volno s možností příjemné lodní vyjížďky do čtvrti, v níž sídlí instituce Evropské Unie: Evropský parlament, Rada Evropy, Evropský soudní dvůr pro lidská práva. Odpoledne přejezd do Německa, večeře a ubytování.
Den 6
Snídaně v hotelu, dopolední přejezd na prohlídku vyhlášené německé turistické oblasti Hradní stezky. Město Schwabisch Hall s historickým centrem u řeky Kocher a klášter Comburg, jehož historie je spojena se stříbrnou mincí, dnes vyniká nádhernými štítovými domy a věhlasným divadelním schodištěm u kostela sv. Michala. Možnost koupání v solném termálním bazénu. Odpoledne návrat do ČR, příjezd do Prahy a Hradce Králové ve večerních hodinách.
Pořadatelem tohoto zájezdu je BUS TOURIST s.r.o., IČ 64792676.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK